Copyright 2016 Delon Group

Delon Group

Атака в соціальних медіа

Захоплення думок та встановлення потрібної повістки дня

За останніми опитуваннями, 24% українців отримують інформацію із соціальних мереж. 42 % дорослих українців користуються принаймні однією соціальною мережею. Найбільш популярною мережею наразі є Facebook, ним користуються 36 % українців. Сьогодні не можна ігнорувати цей канал спілкування, потрібно медіатизовуватися.

Ера масових комунікацій швидко йде до свого завершення: інформаційного бруду, шуму так багато, що з кожним днем все складніше дістатися до потрібної аудиторії. Тому без комплексного підходу, будь-яка інформаційна кампанія, приречена на провал. Ми, як ніхто інший, знаємо, що потрібно підходити до кожного завдання індивідуально і, щоб воно мало ефективність – потрібно бути десь гнучким, а десь, навпаки, буквально змусити звернути увагу на інформацію і, головне, змусити оцінити її позитивно для замовника.

Ми маємо перевірені методи, що взаємодіють із соціальною психологією користувачів соціальних мереж. Ми використовуємо ширші канали взаємодії із аудиторією, ніж звичайний користувач, що дозволяє в короткі терміни залучити активних людей до потрібної нам теми.

Завдяки точно створеним повідомленням та розумінню психографії аудиторії, ми досягаємо найефективнішої віддачі. Ми працюємо не із системою, а з психологією. Це наша відмінність.

Delon Group

Київ. Бульвар Шевченка, 36
тел: +380935449808
E-mail: media@delon.com.ua